
Kolbein Rege (Styreleder)
er daglig leder i Eidesvik Invest AS som eier 67 % av aksjene i Eidesvik Offshore ASA. Han er jurist av utdannelse og har lang erfaring fra bank og som privatpraktiserende advokat. Rege er tilknyttet hovedaksjonæren.
Borgny Eidesvik (Styremedlem)
er eier og daglig leder i Bømmelfjord AS som eier 55 % av Eidesvik Invest AS. Eidesvik Invest AS eier 67 % i Eidesvik Offshore ASA. Borgny Eidesvik er tilknyttet hovedaksjonæren i selskapet.
Lars Eidesvik (Styremedlem)
er eier og styreleder i Evik AS som eier 45 % av Eidesvik Invest AS. Eidesvik Invest AS eier 67 % i Eidesvik Offshore ASA. Lars Eidesvik er tilknyttet hovedaksjonærene i selskapet.
Kjell E. Jacobsen (Styremedlem)
er Partner i Energy Ventures – et investeringsselskap innenfor olje- og gass teknologi. Han er styremedlem i Seadrill Ltd og Seawell Ltd. Han er utdannet fra Sjøkrigsskolen og siviløkonom fra Norges Handelshøyskole. Han har tidligere vært daglig leder i Seadrill Management AS, og har før det arbeidet i Smedvig ASA, Statoil og Citibank. Jacobsen er uavhengig i forhold til majoritetseier Eidesvik Invest AS.
Monica Havskjold (Styremedlem)
er medeier og styreleder i Xrgia AS - analyse og rådgivning. Hun har tidligere styreerfaring fra Enova SF. Hun er sivilingeniør fra NTH – maskin (1986). Dr. ing (1992) NTH – institutt for kuldeteknikk. MBA fra Norges Handelshøyskole (NHH) fra 2005. Monica Havskjold har lang erfaring med prosjekter innenfor energi inklusiv naturgass. Havskjold er uavhengig i forhold til majoritetseier Eidesvik Invest AS.
Follow us on:
Copyright Eidesvik Offshore ASA - Ph: +47 53448000 - office@eidesvik.no